تبلیغات
به سوی نور - قوانین زندگی

قوانین زندگی

1.قانون اول

به شما جسمی داده میشود. چه جسمتان را دوست داشته باشید یا از ان متنفر باشید ،باید بدانید که در طول زندگی در دنیای خاکی با شماست.

2.قانون دوم

در مدرسه ای تمام وقت و غیر رسمی نام نویسی کرده اید که "زندگی"نام دارد.در این مدرسه هر روز فرصت یادگیری دروس را دارید .چه این درس ها را دوست داشته باشید چه از ان ها بدتان بیاید ،پس بهتر است به عنوان بخشی از برنامه اموزشی برایشان طرح ریزی کنید.

3.قانون سوم

پوچی وجود ندارد ،برخی اوقات اشتباه تنها درس است .رشد  فرایند ازمایش است ،یک سلسله دادرسی ،خطا و پیروزی های گهگاهی .ازمایش های ناکام نیز به همان اندازه ازمایش های موفق،بخشی از فرایند رشد هستند.

4.قانون چهام

درس انقدر تکرار میشود تا اموخته شود . درس ها در اشکال مختلف انقدر تکرار می شوند ، تا انها را بیاموزید.وقتیاموختید میتوانید درس بعدی را شروع کنید ،بنابراین بهتر است زودتر درس هایتان را بیاموزید.

5.قانون پنجم

اموختن پایان ندارد.هیچ بخشی از زندگی نیست که در ان درسی نباشد.اگر زنده هستید درس هایتان را نیز باید بیازمویید.

6.قانون ششم

غیبت نکنید،ادعا نکنید،سرزنش نکنید،تحقیر و مسخره نکنید،وگرنه سرتان میاد.خداوند شما را در همان شرایط قرار می دهد تا ببیند شما چکار می کنید.

7.قانون هفتم

انتخاب چگونه زندگی کردن با شماست.همه ابزار و منابع مورد نیاز را در اختیار دارید ،این که با انها چه می کنید،بستگی به خودتان دارد.

8.قانون هشتم

جواب هایتان در وجود خودتان است.تنها کاری که باید بکنید این است که نگاه نکنید گوش بدهید و اعتماد کنید.

9.قانون نهم

خیر خواه همه انسانها باشید تا به شما نیز خبر برسد.

10.قانون دهم

هر چه برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند.

امیدوارم به این قانون فکر و عمل کنید با تشکر:)
تاریخ : سه شنبه 19 آذر 1392 | 02:34 ب.ظ | نویسنده : مدرسه راهنمایی حضرت مریم | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.